Rozkład Jazdy PKP – DWORCE

DWORCE :

PKP S.A. zarządza ponad 2500 dworcami, z czego ok. 600 obsługuje ruch pasażerski pociągów. PKP S.A. na bieżąco modernizuje obiekty dworcowe. Efekty zmian zobaczyć można na specjalnej stronie internetowej.

PKP S.A., wzorem centrów handlowych, wprowadza menadżerów dworców. Ich zadaniem jest monitorowanie sytuacji na dworcu, sprawowanie opieki nad obiektem, zapewnienie właściwego poziomu usług oraz szybkie reagowanie na zgłoszone przez klientów uwagi i skargi. Kontakt do naszych punktów InfoDworzec znaleźć mozna na naszej stronie internetowej. Poniżej znaleźć można informacje na temat kluczowych dworców kolejowych w Polsce.

Formularz kontaktowy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ